Niebieskie Igrzyska

Często mówimy, że każdy jest inny i wyjątkowy i tak było też dziś – kiedy to podsumowaliśmy program „Niebieskie Igrzyska”. Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych. Każdy z nich ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. W środę 19 czerwca odbyła się część sportowa na szkolnym korytarzu, gdzie każdy uczeń klas I – III mógł bawić się, biegać, skakać, rzucać i turlać. W pokonywanie torów przeszkód zaangażowały się wszystkie dzieci. Wszyscy mieliśmy kolor niebieski, który symbolizuje czystość i nadzieję. Aby nigdy nie zapominać o tym, jak ważna jest akceptacja i wzajemna pomoc.

Niebieskie Igrzyska. Na zdjęciu uczniowie klasy pierwszej a ubrani na niebiesko stoją przy torze przeszkód gotowi do ćwiczeń.,
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. Na zdjęciu uczniowie klasy pierwszej b ubrani na niebiesko stoją przy torze przeszkód gotowi do ćwiczeń.,
Niebieskie Igrzyska. Na zdjęciu uczeń klasy pierwszej pokonuje różne wysokości na torze przeszkód.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska.  Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej b ubrani na niebiesko siedzą przy torze przeszkód gotowi do ćwiczeń.
Niebieskie Igrzyska. Uczennica klasy drugiej pokonuje tor z cyframi- szybki bieg i liczenie.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. Na zdjęciu uczniowie klasy drugiej a stoją przed torem przeszkód.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej a, chłopcy stają a dziewczynki kucają przed torem przeszkód.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. na zdjęciu uczniowie klasy drugiej b stoją przed torem przeszkód.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. Uczeń stoi na pólkach z kolcami.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. dziewczynka pokonuje różne wysokości.
Niebieskie Igrzyska
Niebieskie Igrzyska. Dziewczynki przeszły matę z kocami i będą  rzucać do celu.