Dzień Mamy- obrazek z życzeniami

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz. Byłem wtedy mały jak muszelka, a czarna suknia matki szumiała jak Morze …

Dzień Matki to święto obchodzone 26 maja. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych świąt, dedykowane niezastąpionym kobietom, które pełnią rolę matki. To okazja do wyrażenia wdzięczności, miłości i szacunku wobec tych niezwykłych istot, które poświęcają się dla dobra swoich dzieci. Z tej okazji Zespół „Biedroneczki” w trakcie zajęć artystycznych nie tylko uczył się piosenki „Na majówkę” ale także wykonywał laurkę dla mamy. Każdy wie, że rodzina jest najważniejsza. Postanowiliśmy nagrać odpowiedź na pytanie – Za co kochasz swoją mamę? Wszystkim mamom z okazji Ich święta życzymy zdrowia, cierpliwości i wszelkiej pomyślności!

W poniższym linku znajduje się nagranie zespołu Biedroneczki dedykowane wszystkim mamom: