Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Koncert filharmonii.

W piątek 17 maja odbył się kolejny koncert filharmonii. Uczniowie klas 1-3 wysłuchali koncertu pt. „O klarnecie, który szukał przyjaciół w hebanowym lesie”, natomiast klasy 4-6 pt. „Bachata, salsa i merengue-jedzenie czy latynoskie tańce?”. Podczas koncertu uczniowie wysłuchali energetycznych utworów, hiszpańskich rytmów oraz poznali brzmienie takich instrumentów jak: gitara, guiro, kera, cajon. Dzięki koncertom filharmonii nasi uczniowie nie tylko  kształcą  wiedzę na temat wybranych instrumentów muzycznych, ale również mają kontakt ze sztuką i rozbudzają wyobraźnię dźwiękową.  

Koncert filharmonii. ma zdjęciu uczniowie klas 1-3 ubrani w strój galowy siedzą na sali i słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. ma zdjęciu uczniowie klas 1-3 ubrani w strój galowy siedzą na sali i stoją przy ławeczkach i klaszczą w rytm muzyki.
Koncert filharmonii. ma zdjęciu uczniowie klas 4-6 ubrani w strój galowy siedzą na sali i słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu trzech muzyków: jeden z nich trzyma gitarę, drugi klarnet a trzeci ma przed sobą bęben do grania dłońmi.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu trzech muzyków: jeden z nich gra na  gitarze, drugi na klarnecie a trzeci gra na bębnie.
Koncert filharmonii
Koncert filharmonii. Na zdjęciu jeden z muzyków trzyma w dłoniach   instrument zwany kera  a drugi muzyk opowiada o tym instrumencie.
Koncert filharmonii