Egzamin ósmoklasisty

We wtorek 14 maja osiemnastu uczniów klasy ósmej naszej szkoły przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty. We wtorek nasi uczniowie zmagali się z zadaniami z języka polskiego, w środę przystąpią do egzaminu z matematyki a w czwartek z języka angielskiego. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem kończącym szkołę podstawową, a jego wynik jest istotny podczas rekrutacji do szkoły średniej. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, przeprowadzanym z 3 przedmiotów wyłącznie w formie pisemnej. Oznacza to, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę podstawową. Naszym ósmoklasistom życzymy połamania długopisu i powodzenia!

Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu tablica z napisem egzamin ósmoklasisty i informacjami o egzaminie.
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu uczniowie klasy ósmej ubrani na galowo siedzą w sali i czekają na rozpoczęcie egzaminu.
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu uczniowie klasy ósmej ubrani na galowo siedzą w klasie i czekają na rozpoczęcie egzaminu.
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu uczniowie klasy ósmej ubrani na galowo losują numerek stolika przed wejściem do  sali.
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu Pani Dyrektor otwiera paczkę z arkuszami egzaminu, obok stoją cztery nauczycielki.
Egzamin ósmoklasisty.