Zabawy z robotem edukacyjnym Photon.

W ramach programowania omijaliśmy przeszkody razem z robotem. W pierwszej kolejności zbudowaliśmy tor, uruchomiliśmy sprzęt i ćwiczyliśmy sterowanie na żywo. Nie jest łatwo sterować zdalnie takim zwrotnym robotem edukacyjnym przy pomocy dotykowego joysticka. Uczniowie czują presję, niektórzy próbują ze sobą rywalizować ale ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi a więc sprawność oraz szybkość. Robot Photon jest idealny do pracy z uczniami ponieważ … stworzyli go uczniowie!

Dokładnie robot został stworzony przez  absolwentów  Politechniki Białostockiej. Warto więc rozwijać swoje pasje i je doskonalić!

Źródło: https://photon.education/pl/photon-robot/

Uczniowie klasy 3b próbują przejechać robotem Photon tor przeszkód ustawiony z kubeczków.