Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2024

23 kwietnia Domu Kultury w Radwanicach odbyły eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2024. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2024 to inicjatywa mająca na celu propagowanie wiedzy o bezpieczeństwie pożarowym, pierwszej pomocy oraz historii i organizacji straży pożarnej, a także wiedzy o ekologii.
Zmagania rozpoczynają eliminacje w szkołach, następnie laureaci przystąpili do turnieju
gminnego, gdzie wyłoniono najlepszych, którzy przystąpili do etapu powiatowego.
Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-IV, uczniowie klas V-
VIII oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów:

• kategoria I-IV: Skalski Adam i Snochowska Adrianna;
  • kategoria V-VIII: Leszczak Antoni i Pielech Małgorzata;

W kategorii klas  V-VIII,  3 miejsce zajęła Małgorzata Pielech.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom. Na zdjęciu uczennica klasy ósmej dumnie pozuje do zdjęcia z pucharem i dyplomem  na zajęcie trzeciego miejsca.
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom. Na zdjęciu uczennica klasy drugiej  pozuje do zdjęcia z dyplomem za udział w konkursie za nią stoi trzech strażaków i  pani, którzy wręczają dyplomy.
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom. Dwie nasze uczennice i dwóch naszych uczniów pozuje do zdjęcia w towarzystwie strażaków.
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom. Uczeń klasy trzeciej pozuje do zdjęcia z dyplomem za udział w konkursie.
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom
Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zapobiega Pożarom. Uczeń klasy ósmej pozuje do zdjęcie z dyplomem za udział w konkursie.