Z myślą o przyszłości

5 kwietnia w ramach Olimpiady „Zwolnienie z Teorii” gościliśmy w naszej szkole młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego w Głogowie. Uczniowie głogowskiej Jedynki zaprezentowali projekt społeczny pt. „O PRZYSZŁOŚCI”, którego celem było uświadomienie młodym ludziom, jak ważny jest wybór nowej ścieżki edukacyjnej. W swoim działaniu zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom informacje o dalszych drogach edukacji.

To pierwszy slajd prezentacji w kolorze biało-czarnym na ekranie pt. " O przyszłości. Zwolnieni z teorii".
Z myślą o przyszłości
Uczennice z glogowskiej "Jedynki" rozdawają uczniom ulotki, na których jest przedstawiony proces rekrutacyjny I LO w Głogowie oraz gadżety (długopisy i cukierki).
Z myślą o przyszłości
Przedstawia 2 Uczennice w zielonych bluzach z tytułem projektu "Zwolnieni z Teorii ". Jedna z nich stoi przy ławce i mówi o decyzji wyboru zawodu. Druga z nich przełącza slajdy na laptopie.
Z myślą o przyszłości
Uczniowie siedzą na krzesłach i czytają z uwagą otrzymane ulotki dot. szkoły ponadpodstawowej.