Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Wizyta w Chile

3 kwietnia cztery nasze uczennice: Zofia Marciniak, Agata Płócienniczak, Alicja Rządzińska i Dominika Sławicz pod opieką pani Sylwii Wiśniewskiej wyruszyły w przygodę życia do Chile. Ich podróż zaczęła się w Gaworzycach o godzinie o 9:50 skąd wyruszyły na lotnisko do Wrocławia, dalej do Amsterdamu, z Amsterdamu do Buenos Aires (tankowanie samolotu i zmiana załogi), dalej do Santiago de Chile, do Calama, z Calama busem na spotkanie z rodzinami do Sierra Gorda- gmina partnerska. Po długiej podróży dotarły na miejsce 4 kwietnia 21:40 naszego czasu. Zostały przyjęte bardzo serdecznie, czekały na nich transparenty z napisami, smaczne dania i mnóstwo atrakcji. Cały ich czas zapełniony jest zwiedzaniem i cudownymi spotkaniami integracyjnymi. Życzymy im wielu niezapomnianych wrażeń!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/cvPDqbYgDHVEXmHZ7

Podróż naszych uczennic do Chile. Na zdjęciu cztery uczennice i pani nauczycielka stoją przed busem czekając na odjazd na lotnisko.
Podróż naszych uczennic do Chile
Wizyta naszych uczniów w Chile. Na zdjęciu nasza uczennica wraz z panią burmistrz  Sierra Gorda i rodziną z Chile.
Wizyta naszych uczniów w Chile
Na zdjęciu pani nauczycielka wraz z uczennicami na lotnisku.
Wizyta naszych uczniów w Chile
Wizyta naszych uczniów w Chile. Na zdjęciu nasze uczennice wraz z inny i uczniami z Sierra Gorda.
Wizyta naszych uczniów w Chile
Wizyta naszych uczniów w Chile. Na zdjęciu jedna z naszych uczennic wraz z rodziną chilijską.
Wizyta naszych uczniów w Chile

Wizyta naszych uczniów w Chile.
Wizyta naszych uczniów w Chile
Wizyta naszych uczniów w Chile. Na zdjęciu przekąski słodkie chilijskie.
Wizyta naszych uczniów w Chile