Pierwszy dzień wiosny na zdrowo i sportowo

Zdrowo i na sportowo uczniowie kas I – III powitali wiosnę realizując  program edukacyjny „ZDROWO I NA  SPORTOWO”. Przygotowane zdrowe przekąski można było nie tylko podziwiać, ale i skosztować korzystając z bufetu na segmencie C. Mali kucharze wykazali się kreatywnością, a przekąski szybko zniknęły z talerzy. Owocowe sorbety serwowane przez rodziców cieszyły się powodzeniem. Dalsza część powitania wiosny to sprawnościowe tory  przeszkód przygotowane przez  Małgorzatę Andruszkiewicz. Pokonanie torów przeszkód było doskonałą zabawą promującą wszystkie formy ruchu. Pierwszy dzień wiosny przygotował Samorządzik klas I – III we współpracy z wychowawcami kl. I –  III i Radą Rodziców klas II a i III a.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/Y1fSDUuaGNYV8rKS9

Na talerzach zdrowe przekąski przygotowane przez klasy I- III.
Rodzice serwują sorbety.
Pierwszy dzień wiosny na zdrowo i sportowo
Dzieci pokonują tory przeszkód.
Pierwszy dzień wiosny na zdrowo i sportowo
Na zdjęciu uczennica klasy drugiej trzyma przygotowana kanapkę.