Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
V Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej "Gdzie Ci artyści szalenie?"

Za nami V  Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej “Gdzie Ci artyści szaleni”. W  eliminacjach do festiwalu wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły: Lena Bartlewska, Alicja Rządzińska i Kacper Szałęga.  Do finału, który odbył się 7 marca, zakwalifikowały się  Lena i Ala. Alicja Rządzińska wyśpiewała wyróżnienie. Gratulujemy!

Uczennica naszej szkoły śpiewa  piosenkę „ Ja wysiadam”.
Festiwal “Gdzie Ci artyści szaleni?”
Uczennica naszej szkoły klasy trzeciej śpiewa piosenkę „Dłonie”.
Festiwal “Gdzie Ci artyści szaleni?”
Wręczenie nagród na festiwalu w kategorii klas 1-3.
Festiwal “Gdzie Ci artyści szaleni?”
Wręczenie nagród w kategorii klas 4-6.
Festiwal “Gdzie Ci artyści szaleni?”