Obchody Dnia Kobiet w naszej szkole.

Posyłam kwiaty – niech powiedzą one to, czego usta nie mówią”.

Adam Asnyk

8 marca, czyli DZIEŃ KOBIET w naszej szkole, to czas wyjątkowy. Jest to dzień szczególnej serdeczności i uśmiechu. Z tej okazji Samorządzik i Samorząd Uczniowski wręczał słodkie upominki Paniom i Panienkom naszej szkoły.  Nie obyło się bez życzeń i gromkiego Sto lat przy akompaniamencie akordeonu.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/NfLjwvvoafWmMpDx7

Obchody Dnia  Kobiet w naszej szkole. Na zdjęciu uczniowie składaj życzenia nauczycielce, nauczyciel przygrywa na akordeonie.
Dzień Kobiet w naszej szkole
Obchody Dnia Kobiet w naszej szkole.
Obchody Dnia  Kobiet w naszej szkole. Na zdjęciu uczeń składa życzenia nauczycielce.
Obchody Dnia Kobiet w naszej szkole.
Obchody Dnia  Kobiet w naszej szkole. Na zdjęciu dwie nauczycielki pozują do zdjęcia, pośrodku stoi nauczyciel z akordeonem.