Świetlicowy kalendarz Adwentowy

Wraz z początkiem grudnia uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej rozpoczęli oficjalne odliczanie do świąt! Każdego dnia wykonywali zadania ze stworzonego specjalnie do tego celu Świetlicowego Kalendarza Adwentowego. Towarzyszy im przy tym dużo uśmiechu i masa dobrej zabawy. Część zadań miała charakter indywidualny, a część nastawiona była na zgodną współpracę. A wszystko to oczywiście w świątecznej otoczce!

Poczynania podopiecznych świetlicy zostały przedstawione w formie prezentacji w chmurze. Znajdą je państwo pod poniższym linkiem, do czego serdecznie zachęcamy.

Życzymy zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Nauczyciele ze szkolnej świetlicy

Świetlicowy Kalendarz Adwentowy
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy . na zdjęciu uczniowie uczęszczający na świetlicę, którzy trzymają napis "Świetlica rządzi".
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy. Na zdjęciu uczniowie pozują do zdęcia na świetlicy szkolnej. W tle dekoracja przypominająca kominek.
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy. Na zdjęciu uczniowie ze świetlicy szkolnej tańczą do piosenki świątecznej.
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy
Świetlicowy Kalendarz Adwentowy. Na zdjęciu prace uczniów przedstawiające Mikołaja.