Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Apel świąteczny

W ostatnim dniu pobytu w szkole w tym roku – 22 grudnia odbył się uroczysty apel, który był wspaniałą okazją do wprowadzenia w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczny apel z okazji Świat Bożego Narodzenia zorganizowany został przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Był on niezwykle uroczystym wydarzeniem. Dzieci słowem i pieśnią przypomniały niezwykłość tego święta. Piękne występy uczniów dopełniły piękne układy taneczne i wspaniała muzyka, tworząc nastrojowy klimat i dodając magii całemu spotkaniu. W tym czasie atmosfera w sali była pełna ciepła i radości. Na koniec apelu Pani Dyrektor złożyła życzenia przypominając wszystkim o znaczeniu wspólnego świętowania i dzielenia się miłością oraz życzliwością w tym wyjątkowym okresie.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/r7sa8ca6xGZ9JL1V8

Apel świąteczny. Na zdjęciu uczniowie edukacji wczesnoszkolnej ubrani w świąteczne stroje.
Apel świąteczny
Apel świąteczny. Na zdjęciu uczniowie edukacji wczesnoszkolnej ubrani w czerwone stroje i czapki mikołajowe,
Apel świąteczny
Apel świąteczny. Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej. dziewczynki ubrane w białe alby, chłopcy w białe koszule i ciemne spodnie.
Apel świąteczny
Apel świąteczny. Na zdjęciu dziewczynki z klasy pierwszej wykonują układ choreograficzny do piosenki świątecznej.
Apel świąteczny
Apel świąteczny, Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej a i drugiej b śpiewają piosenkę świąteczną.
Apel świąteczny
Apel świąteczny. Na zdjęciu wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wykonują układ taneczny i śpiewają piosenkę w języku angielskim.
Apel świąteczny