Szkolna akcja charytatywna "I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi"- zbiórka słodyczy.

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia Szkolny Klub Wolontariusza  pod opieką ks. Łukasza  zorganizował szkolną akcję charytatywną, której celem była zbiórka słodyczy dla Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie.  Wspólnie zebraliśmy dużo słodyczy, które trafiły do uczniów tej szkoły podczas szkolnego jarmarku świątecznego.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w  akcję,  serdecznie dziękujemy. Pamiętajmy: ,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” /Flora Edwards/

Akcja charytatywna I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi. Zbiorka słodyczy dla innych uczniów. Na zdjęciu cztery dziewczynki układają słodyczce w koszyku.

Akcja charytatywna I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi.

Akcja charytatywna I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi. Na zdjęciu słodycze zabrane podczas akcji szkolnej.
Akcja charytatywna I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi.
Akcja charytatywna I Ty możesz pomóc św. Mikołajowi. Na zdjęciu uczennice układają słodycze.