Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie"

1 grudnia 2023 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Gaworzycach, odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski pn “Pokolenie” pod Honorowym Patronatem Starosty Polkowickiego Kamila Ciupak. W wydarzeniu wzięło udział około 40 utalentowanych uczestników. Uczniowie recytowali utwory literackie, którymi oddali hołd narodowej tradycji i dziedzictwu kulturowemu. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na wyjątkowo wysokim poziomie, co sprawiło, że wybór zwycięzców nie był łatwym zadaniem dla jury. Wśród nagrodzonych są również nasi uczniowie:

Kategoria I:

I m-ce Feliks Pułkowski

wyróżnienie: Maja Bartlewska i Kajetan Poliński

Kategoria III:

wyróżnienie Alicja Rządzińska

Kategoria IV:

II m-ce Maja Gaj

III m-ce Dominika Sławicz

Wszystkim laureatom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/3cuN2nLKrEkS6GY77

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". Na zdjęciu wszyscy uczestnicy konkursu zgromadzeni w Sali Kominkowej w pałacu w Gaworzycach.
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pokolenie”
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". Na zdjęciu uczennica klasy ósmej recytuje wiersz.
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pokolenie”
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". Na zdjęciu uczeń klasy drugiej recytuje wiersz.
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pokolenie”
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". na zdjęciu uczennica klasy pierwszej odbiera nagrodę rzeczową  i dyplom.
Powiatowy Konkurs Recytatorski “Pokolenie”
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Pokolenie". Na zdjęciu uczennica klasy szóstej recytuje wiersz.