Akcja charytatywna "Podaruj misia"

Odpowiadając na prośbę Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”,
Samorząd Uczniowski zaprosił do włączenia się w akcję „Podaruj Misia”, w ramach której
została przeprowadzona zbiórka przytulanek dla najmłodszych pacjentów oddziałów
onkologicznych.
Dla dzieci z nowotworami, które przebywają często przez długi czas w szpitalu, każdy nowy
pluszowy miś jest źródłem ogromnej radości pocieszeniem podczas trudnego okresu leczenia
onkologicznego.
Dla naszych uczniów była ta okazja, by poczuć, jak wspaniałym uczuciem jest pomaganie.

Zdjęcie przedstawia wszystkie zebrane pluszaki, które ułożone zostały na podłodze. Są wśród nich: misie, żyrafy, awokado i pieski.
Akcja charytatywna “Podaruj misia”
Akcja charytatywna "Podaruj misia". Zdjęcie przedstawia 2 biało- szare duże misie oraz szarego lisa.
Akcja charytatywna “Podaruj misia”
Akcja charytatywna "Podaruj misia". Zdjęcie przedstawia kolorowe pluszaki z bliska: brązowe i szare misie oraz różową lamę.