Podsumowanie akcji "Szkoła Pełna Talentów"

W ramach akcji Lidla Szkoła Pełna Talentów nasza szkoła uzbierała 1176 talenciaków!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przynosiły telenciaki do szkoły! To dzięki Wam nasza szkoła mogła odebrać nagrodę. Za uzbierane 1176 talenciaki otrzymaliśmy nagrodę Grupowy Zestaw Materiałów Kreatywnych I Papierniczych. Jest to duża kolekcja najróżniejszych i najpopularniejszych materiałów plastycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie do dekoracji i upiększenia. Materiały pomogą kształtować kreatywność dzieci, zarówno w dużych, jak i w małych grupach.
ZESTAW ZAWIERA:
• 2 opak. filcu do dekoracji, miks kolorów, 10 arkuszy 20 × 30 cm
• 2 opak. folii piankowej z zadrukiem, 10 arkuszy
• 2 opak. folii piankowej, miks kolorów, 12 arkuszy
• 3 kpl. miksu kolorystycznego bibuł, 8 szt.
• 10 zeszytów papierów kolorowych nabłyszczanych, format A4, 10 kartek
• 3 kpl. brokatu sypkiego w słoiku z dozownikiem, 6 różnych kolorów, 50 g
• 3 pary nożyczek kreatywnych
• 10 bloków technicznych z kolorowymi kartkami, format A4, 10 kartek

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za talenciaki!

Dyplom dla szkoły za udział w akcji "Szkoła Pełna Talentów". Na dyplomie widnieje podziękowanie za udział w akcji.
Dyplom dla szkoły za udział w akcji “Szkoła Pełna Talentów”
Nagroda za uzbierane w akcji talenciaki: Grupowy Zestaw Materiałów Kreatywnych I Papierniczych
Grupowy Zestaw Materiałów Kreatywnych I Papierniczych