Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach"

Po kilku intensywnych miesiącach zakończyliśmy projekt realizowany w ramach „Z Fundacją PZU po lekcjach” we współpracy z lokalnym stowarzyszeniem „Lepsze jutro, twórzmy dziś”.

Od grudnia2022 do czerwca 2023 dzieci i młodzież z naszej szkoły miały okazje do rozwijania swoich pasji i zainteresowań w trakcie warsztatów plastycznych, kulinarnych, sportowych, wokalnych czy fotograficznych. Wśród działań odbyły się również wycieczki do kina oraz parku trampolin. Było bardzo twórczo i wesoło. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach". Na zdjęciu dziewczynka robiąca zdjęcie, obok fotograf, który udziela jej wskazówek.
Podsumowanie projektu “Z Fundacją PZU po lekcjach”
Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach". Boisko sportowe, na którym widać ustawione dzieci przed rozpoczęciem olimpiady.
Podsumowanie projektu “Z Fundacją PZU po lekcjach”
Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach". Na zdjęciu uczniowie malują skrzyneczki w ramach warsztatów plastycznych.
Podsumowanie projektu “Z Fundacją PZU po lekcjach”
Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach". Na zdjęciu uczniowie klasy 4 wraz z farbami podczas warsztatów plastycznych.
Podsumowanie projektu “Z Fundacją PZU po lekcjach”
Podsumowanie projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach". Na zdjęciu uczennice w białych kucharskich czapkach podczas warsztatów kulinarnych.