Apel na zakończenie klas trzecich.

23 czerwca o godz. 8:30 w naszej szkole rozpoczął się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. W apelu wzięli udział wszyscy uczniowie z klas I-III. Klasy III żegnały się z etapem edukacji wczesnoszkolnej. Klasy 3a i 3b przygotowały część artystyczną. A klasy II pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki piosenką i upominkiem. Podczas apelu zostali wyróżnieni wzorowi uczniowie klas trzecich, którzy otrzymali medale “Kornele”. Medal był podsumowaniem trzech lat edukacji wczesnoszkolnej i wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:

1. Stelmach Maja
  2. Gajda Marcel
  3. Ratka Maria
  4. Piotrowska Milena
  5. Rogowicz Nadia
  6. Snochowska Aleksandra
  7. Hajduk Borys
  8. Pasik Olivier
  9. Najwer Hanna
  10. Wilczak Karolina
  11. Wilusz Franciszek

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/SFk7NSw29N5nEkwf7

Apel na pożegnanie klas trzecich.  Na zdjęciu wszyscy uczniowie klas trzecich stoją w półokręgu, uczniowie ubrani są na galowo.
Apel na pożegnanie klas trzecich.
Apel na pożegnanie klas trzecich.  na zdjęciu uczniowie klasy 3a w tańcu z hula hop.
Apel na pożegnanie klas trzecich.
Apel na pożegnanie klas trzecich.  Na zdjęciu uczniowie klasy 3 b tańczą rock and roll'a .
Apel na pożegnanie klas trzecich.
Apel na pożegnanie klas trzecich.  Na zdjęciu klasy drugie prezentują swój układ taneczny z piosenką j=na pożegnanie klas trzecich.