Warsztaty ekologiczne na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

W dniu 16 czerwca klasy 6a i 7a brały udział w warsztatach przyrodniczych zorganizowanych na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego w ramach realizacji programu ,, Poznaj swój park krajobrazowy”.

Zajęcia prowadzone były przez Panią Annę Witrykus, która przekazała uczniom rzetelną i pełną humoru wiedzę dostosowaną do wieku dzieci. Warsztaty zakończyły się wspólnym posiłkiem w pizzerii w Przemkowie. Każdy uczestnik otrzymał również upominek -bidon, piórnik oraz naklejkę ,,Prawdziwy przyrodnik”. Organizatorem wyjazdu była pani Aneta Rąpała.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/Foq9Y1oCwZFUyMYs9

Warsztaty ekologiczne na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Na zdjęciu uczniowie wraz z opiekunem na wieży widokowej na użytku ekologicznym - Przemkowskie Bagno.

Warsztaty ekologiczne na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Na zdjęciu uczniowie wraz z p. Anną Witrykus - prowadzącą zajęcia na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
Warsztaty ekologiczne na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
Warsztaty ekologiczne na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Na zdjęciu wszyscy uczniowie wyjazdu przed wejściem na kładkę prowadząco na obszar chroniony - Przemkowskie Bagno.