Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Bal ósmoklasistów 2023r.

Poloneza czas zacząć …

16 czerwca – 7 dni przed zakończeniem nauki w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego uczniowie klas ósmych bawili się na swoim wymarzonym balu zorganizowanym przez rodziców.  Bal ósmoklasisty jest zwieńczeniem edukacji na tym poziomie. Jest okazją do podsumowań, wspomnień i podziękowań, a także wielu wzruszeń. Często trudno przy nim nie pokusić się o porównania – osiem lat dla młodego człowieka to bardzo dużo. Uczniowie wchodzili tu do pierwszej klasy jako siedmioletnie dzieci, a opuszczają ją już jako nastolatkowie. Towarzyszą im w tych przełomowych momentach nauczyciele, wychowawcy oraz dumni rodzice. Uroczystość zaczęła się tradycyjnym tańcem poloneza. Wszyscy wyśmienicie się bawili. 

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/qXYUErSWbFgvkF297

Bal ósmoklasistów 2023. Na zdjęciu uczniowie tańczący w pierwszej parze  w polonezie. Dziewczynka ubrana jest w długą różową sukienkę, chłopiec ubrany jest w ciemny garnitur, białą koszule i granatowa muszkę.
Bal ósmoklasistów 2023.
Bal ósmoklasistów 2023. Na zdjęciu trzy dziewczynki klas ósmych stoją na tle dekoracji z czarnymi i złotymi balonami.
Bal ósmoklasistów 2023.
Bal ósmoklasistów 2023. Na zdjęciu cztery nauczycielki i trzech chłopców  pozują do zdjęcia na tle czarnych i złotych balonów.
Bal ósmoklasistów 2023.
Bal ósmoklasistów 2023. Na zdjęciu uczniowie klas ósmych podczas tańca polonez.
Bal ósmoklasistów 2023.
Bal ósmoklasistów 2023. Na zdjęciu  sztaluga ze zdjęciami uczniów klasy 8a.
Bal ósmoklasistów 2023.