Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Tego dnia w naszej szkole dzięki Radzie Rodziców dla naszych uczniów czekał festyn z wieloma atrakcjami: dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże popcorn, wata cukrowa, hot-dogi, tory przeszkód. konkurencje sportowe. Dodatkowo klasy 4-8 przygotowały smaczne stoły z przysmakami i potrawami chilijskimi. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kłobuczyna udostępnili uczniom swoje dwa wozy strażackie dzięki czemu uczniowie mogli zasiąść za kierownicą i poczuć smak pracy strażaka. Super atrakcją dla wszystkich uczniów były proszki holi, które utworzyły piękne kolorowe chmury nad naszymi uczniami. Było smacznie i kolorowo. Bardzo dziękujemy rodzicom i paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Gaworzyc za pomoc.
To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/6CwvNgcxV6Z7FX8g7

Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”. Na zdjęciu uczniowie klasy 2 b, wraz z wychowawcą oraz festynowymi Maskotkami. Uczniowie ubrani są w czerwone koszulki.
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „Smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”. Na zdjęciu klasa I a wraz z wychowawcą i festynowymi Maskotkami.
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „Smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”. Na zdjęciu uczniowie klasy 1 b, wraz z festynowymi Maskotkami. Uczniowie ubrani są w białe koszulki.
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „Smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”. Na zdjęciu uczennice klasy 1 a, w żółtych koszulkach i czapeczkach z daszkiem. Po lewej stronie twarzy mają namalowane połowę kolorowego motyla.
Międzynarodowy Dzień Dziecka na sportowo, zabawnie i kolorowo- „smaki z dzieciństwa-smaki świata- Chile”.