20. Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych

31 maja w Polkowicach odbyła się 20. Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych. Na galę zostali zaproszenie nasi uczniowie klas drugich, którzy zajęli III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Klas II: Adrian Ratajczak, Mia Kruczek i Zofia Mikuła. To był owocny rok szkolny. Przybyło wiele talentów. Szczególne podziękowania należą się wszystkim laureatom konkursów, ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom za udział i zaangażowanie.

20. Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych. Zdjęcie przedstawia scenę gali i slajd z napisem Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych.
20. Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych
20. Jubileuszowa Gala Laureatów Konkursów Powiatowych. Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 2a wraz z nauczycielką i panią Dyrektor Poradni Psychologiczno-pedagogicznej stojących przy scenie. Uczniowie trzymają  w rękach dyplomy.