Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria przyszłości"

Dzisiaj odpoczywamy, każdy pracuje z tym na co ma ochotę.

Część osób łączyło wydrukowane elementy na drukarce 3d za pomocą długopisu 3d – nie wszystko da się wydrukować w całości, jeszcze chwila i powstanie nam autorski samolot całkowicie stworzony z filamentu.

Największym uznaniem cieszył się nasz robot, każdy chciał nim posterować – zbudowaliśmy slalom  z tekturowych kubeczków i ćwiczyliśmy koordynację wzrokowo – ruchową.

I jeszcze klocki magnetyczne – też znalazły swoich fanów, można dzięki nim zbudować naprawdę piękne konstrukcje i pojazdy dzięki szerokim zastosowaniu klocków funkcyjnych.

To była przyjemna, relaksująca godzina  dla każdego.

Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria przyszłości". Dziewczynki łączą elementy samolotu za pomocą długopisu 3d.
Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria przyszłości". Uczniowie jeżdżą robotem pokonując slalom.
Zajęcia w ramach projektu “Laboratoria przyszłości”
Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria przyszłości". Uczniowie układają konstrukcje z klocków magnetycznych.
Zajęcia w ramach projektu “Laboratoria przyszłości”