19 maja dzieci z terenu naszej szkoły w wieku od 7-10 lat wzięły udział w mini-olimpiadzie organizowanej w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”. To już kolejne działanie lokalnego stowarzyszenia „Lepsze jutro, twórzmy dziś” kierowane do uczniów naszej placówki w ramach tego projektu. Uczestnicy olimpiady toczyli zawziętą walką o medal w sześciu konkurencjach. Nagrody w postaci złotych medali  dla wszystkich  małych olimpijczyków sfinansowano ze środków Fundacji PZU. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Małgorzaty Andruszkiewicz za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu olimpiady.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/qQ7yca16MBHoxw6t7

Mini olimpiada  w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”. Na zdjęciu znajdują się uczniowie klas 1-3, stoją na boisku, czekają na rozpoczęcie mini olimpiady.
Mini olimpiada w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”.
Mini olimpiada  w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”. Na zdjęciu widać uczniów, którzy prezentują swoje flagi klasowe na mini olimpiadę.

Mini olimpiada  w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”. Na zdjęciu pani Dyrektor wręcza uczniom medale z udział w mini olimpiadzie.
Mini olimpiada  w ramach realizacji projektu „Z Fundacją PZU po lekcjach „Popołudnia z Uśmiechem, czyli nudzie mówimy stop”. Na zdjęciu widoczna jest ręka ucznia z odbitymi pieczątkami za udział w konkurencjach.