Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości".

W ramach ostatnich zajęć wydrukowaliśmy spychacz do Photona, dzięki któremu nasz robot może sprzątać a nawet grać w piłkę.

My wybraliśmy tą drugą opcję, wszystkie dzieci lubią się bawić i rywalizować – zdrowa rywalizacja napędza do działania, motywuje i pomaga uczciwie zdobyć cel.

Podzieliliśmy się na drużyny i zaczęliśmy grę. Zadanie okazało się wymagające, ciężko jest sterować Photonem w warunkach stresu i nacisku ze strony drużyny. Mimo wszystko wszyscy zawodnicy poradzili sobie świetnie, niektórzy nawet trafili gola!

Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Uczniowie klasy 3b grają w piłkę robotami.
Zajęcia w ramach projektu “Laboratoria Przyszłości”
Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Roboty Photon z wydrukowanymi uchwytami
Zajęcia w ramach projektu “Laboratoria Przyszłości”
Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Uczniowie klasy 3a grają w piłkę robotami.
Zajęcia w ramach projektu “Laboratoria Przyszłości”
Zajęcia w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". uczniowie klasy 3b grają w piłkę robotami.