Szkolny konkurs "Majowe okienko"

Święta majowe: 1, 2 i 3 maja są szczególnie ważne w historii Polski.  Świętujemy je na różne sposoby nie zapominając, że  „Jesteśmy Polką i Polakiem, dziewczynką fajną i chłopakiem, kochamy Polskę z całych sił…” .

„Majowe okienko” to konkurs polegający na przedstawieniu tematu majowych świąt w oknie swojego pokoju. Za patriotyczne, majowe okienka w klasach 1-3 nagrodzeni zostali: Barbara Wilczak, Adrian Ratajczak, Zofia Mikuła, Adam Paluch, Franciszek Wilusz, Nadia Włoskowicz,Kacper Kałużny, Filip Kwiatkowski, Filip Chmiel, Adam Skalski, Julian Falbierski, Lena Łoś, Antonina Makowiecka, Jan Hubala, Jakub Kułakowski i Lena Bartlewska.

Natomiast w klasach czwartych nagrodzeni zostali: Czyrko Aleksandra, Freidenberg Aleksandra, Golonka Michał, Hubala Julia, Maksyminko Szymon, Mały Hubert, Siadkowska Aleksandra, Smagieł Sylwia, Wilusz Maciej, Mazur Agata, Krajewska Hanna.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/kbgvTsK8eS1T5rTq6

Szkolny konkurs "Majowe okienko". Na zdjęciu flaga Polski wykonana z papierowych biało-czerwonych kwiatków, pod flagą trzy białe serca napisami: 1 maja, 2 maja, 3 maja.
Szkolny konkurs “Majowe okienko”
Szkolny konkurs "Majowe okienko". Zdjęcie prezentuje uśmiechniętą  uczennicę klasy 2a trzymającą dyplom w ręce.
Szkolny konkurs “Majowe okienko”
Szkolny konkurs "Majowe okienko". Na zdjęciu Pani Dyrektor wręcza uczennicy klasy 2a dyplom  za udział w konkursie.
Szkolny konkurs “Majowe okienko”
Szkolny konkurs "Majowe okienko". na zdjęciu okno przyozdobione biało- czerwonymi małymi flagami.