Innowacja pedagogiczna "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"- moduł III "Podróże po świecie"

Przygoda z III Modułem, a zarazem z Innowacją Pedagogiczną „Czytam z klasą.
Lekturki spod chmurki” w klasie IIa dobiegła końca. Dzieci poznały bohaterów lektury
„Zaczarowana zagroda”. Wykonały szereg zadań nawiązujących do treści książki. Lektura
stała się inspiracją do tworzenia prac plastycznych i literackich.
Klasa IIa zdobyła certyfikat potwierdzający realizację III modułu „Podróże po świecie”,
a jednocześnie certyfikat ukończenia międzynarodowego projektu edukacyjnego.
Zapraszamy do fotorelacji z wykonanych zadań.

Realizatorzy innowacji pedagogicznej
„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”
Iwona Rygiel
Agnieszka Samul

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/D3zgUn192yMS3bjZ8

Innowacja pedagogiczną "Lekturki spod chmurki-Podróże po świecie". Uczniowie prezentują  swój plakat o Antarktydzie. Stojąc,  trzymają szary papier na którym narysowali niebieskie chmurki z informacjami o Antarktydzie. Buzie chłopców są uśmiechnięte.
Innowacja pedagogiczna “Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”- moduł III “Podróże po świecie”
Innowacja pedagogiczna "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"- moduł III "Podróże  po świecie" Uczniowie na zdjęciu pracują w grupach. Szukają w książkach informacji dot. Antarktydy. Opisują faunę i florę tego kontynentu. Książka przedstawia biało-czarne pingwiny.
Innowacja pedagogiczna "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"- moduł III "Podróże  po świecie". Na zdjęciu uczniowie klasy 2a, w ręce trzymają małe pingwiny wykonane z papieru.