Pizza na zajęciach świetlicowych

Co prawda Dzień Pizzy obchodzony jest w lutym ale teraz zrodził się pomysł wspólnego zrobienia pizzy.

Dzieci zaangażowały się niesamowicie, przyniosły wszystkie składniki. Uczniowie, którzy byli szybciej na świetlicy pięknie przygotowały półprodukty a następnie razem z resztą przygotowywaliśmy autorskie pizzę. Każda grupa samodzielnie dobierała składniki według upodobań.

Dla każdego najgorsze było czekanie na pizzę, zapachy niosły się wszędzie a uczniowie przyznali się, że nie zjedli drugiego śniadania w oczekiwaniu na danie.

Mamy nadzieję, że jeszcze dużo takich zajęć przed nami z uwagi na fakt, że było niesamowicie!

Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu widoczne są talerzyki ze składnikami na pizzę: ser, szynka, mąka, sos pomidorowy oraz wałki do wałkowania ciasta.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Pięciu chłopców komponuje swoją pizzę.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu dziewczynki komponują wlaną pizzę.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu czterech chłopców i dwie dziewczynki przygotowują swoją pizzę.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu dwóch uśmiechniętych chłopców prezentuje swoją pizzę z dodatkami.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu uczniowie jedzą przygotowaną przez siebie pizzę.
Pizza na zajęciach świetlicowych
Pizza na zajęciach świetlicowych. Na zdjęciu chłopcy jedzą przygotowaną prze z siebie pizzę.