Z okazji Dnia Ziemi i Dnia Języka Angielskiego odbył się konkurs plastyczno-językowy „We save our planet”. Konkurs polegał na namalowaniu pracy plastycznej formatu A3 i dołączenia do niej przynajmniej dwóch haseł w języku angielskim na temat ratowania planety. Konkurs adresowany był do uczniów klas 1-3. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz językowych. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, estetyki, samodzielności wykonania oraz poprawności językowej. Organizatorem konkursy była nauczycielka języka angielskiego w kasach 1-3 Justyna Szymańska-Mały.
Wyniki konkursu:
1 m-ce Laura Pieczarka klasa 1b
2 m- ce Lena Łoś klasa 2b
3 m-ce Stanisław Bahrij klasa 1b
Wyróżnienie Kacper Kałużny klasa 2b
Gratulujemy!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/pWX4ViS6CdpJTdz39

Konkurs plastyczno – językowy „We save our planet”. Zdjęcie przedstawia prace plastyczne uczniów dotyczących ratowania planety.
Konkurs plastyczno – językowy „We save our planet”
Konkurs plastyczno – językowy „We save our planet”. Zdjęcie przedstawia uczniów, którzy brali udział w konkursie. Uczniowie trzymają w ręce dyplom.