Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny "Magia czytania"

Z okazji Tygodnia Bibliotek nasi uczniowie klas 1-3 zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki na wyjątkowe spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny.
Pan  Piotr należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów w Polsce. Tytuł spotkania to ,,Magia Czytania”  więc  oprócz czarowania  nasi uczniowie mogli posłuchać o tym, dlaczego warto naprawdę czytać książki. W czasie spotkania naszym uczniom towarzyszył niesforny chochlik drukarski i przesympatyczny kundelek  – przyjaciel pana Piotra. Uczniowie byli pod wrażeniem znikających kart, tańczących kół, magicznych nożyczek i sznurów. Jednym słowem iluzjonista przeniósł nasze dzieci w świat magii i humoru. Działy się rzeczy niezwykłe! Wspólna podróż w świat magii i książki była bardzo udana i na długo zapadnie w pamięci naszych gości.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/jGJ9wtb8LT3mgqrg6

Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny "Magia czytania". Na zdjęciu uczniowie klas 1-3 podczas spotkania w bibliotece gminnej.
Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny “Magia czytania”
Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny "Magia czytania". Na zdjęciu prowadzący spotkanie pan Piotr Szumny pokazuje dzieciom magiczne pudełko.
Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny “Magia czytania”
Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny "Magia czytania". Pan iluzjonista pokazuje trik w zaczarowanymi kółkami.
Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny “Magia czytania”

Spotkanie z iluzjonistą panem Piotrem Szumny "Magia czytania". Na zdjęciu prowadzący spotkanie przedstawia uczniom swojego kundelka.