Przedstawianie "Pręcik" z dziećmi z grupy teatralnej Boberki.

We wtorek 18 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli wspaniałą okazję uczestniczyć w przedstawieniu pt. “Pręcik”. Przedstawienie zostało przygotowane przez grupę teatralną “Boberki”, działającą przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gaworzycach. Śmieszne a zarazem bardzo mądre przedstawianie zrobiło na nas ogromne wrażenie i zachęciło do wielu przemyśleń.

więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/sX2fCkBiQxHkbiZy8

Przedstawianie  "Pręcik" - zdjęcie przedstawia dzieci, biorące udział w przedstawieniu "Pręcik", które po przedstawieniu kłaniają się publiczności.
Przedstawianie “Pręcik”.
Przedstawianie "Pręcik" - zdjęcie przedstawia uczniów naszej szkoły podczas przedstawienia.
Przedstawianie “Pręcik”.

Przedstawianie "Pręcik" - zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki, dwie leżą na podłodze ogrywają rolę kapci trzecia dziewczynka siedzi na podłodze, jest zegarkiem.
Przedstawianie “Pręcik”.
Przedstawianie "Pręcik" - zdjęcie przedstawia dzieci, biorące udział w przedstawieniu "Pręcik".