Bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3. Bawiące się dzieci podczas balu.

Tańcz, śmiej się, maskę włóż

Bo bawić się czas już

Karnawał zaprasza Cię

Jeśli tylko powiesz chcę

Rodzice  we współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej w dniu 8 lutego zorganizowali wspaniały bal karnawałowy dla klas I- III. Dzięki animatorom z firmy Fun Dżasta dzieci bawiły się, tańczyły i brały udział w konkursach. Po parkiecie sali gimnastycznej „hasały” dzieci przebrane za postacie z bajek, filmów, komiksów i te w strojach dyskotekowych. Na twarzach dzieci gościł uśmiech i wszystkim dopisywał humor.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/HfbfamsffiC7gkSP7

Zdjęcie przedstawia dzieci bawiące się podczas balu karnawałowego, dzieci bawią się w kole w rytm muzyki.
Bal karnawałowy.
Zdjęcie przedstawia dzieci bawiące się podczas balu karnawałowego, dzieci bawią się w pociąg.
Bal karnawałowy.
Zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki ubrane w kolorowe stroje, dwie maja na sobie strój niebiesko-czerwony a trzecia dziewczynka ma na głowie maskę zebry. Dziewczynki sa bardzo uśmiechnięte.
Bal karnawałowy.
Zdjęcie przedstawia trzech chłopców, dwóch z nich ma na sobie strój sportowy, trzeci chłopiec ma na sobie strój z filmu "Gwiezdne wojny".  Chłopcy są uśmiechnięci, w tle inne bawiące się dzieci.