IV Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?”

2 lutego odbył się IV Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Grębocicach pod honorowym patronatem Wójta Gminy Grębocice Romana Jabłońskiego. Jury w składzie: Dorota Drozd,  Bartłomiej Stankowiak i Artur Jachimowicz wysłuchało i oceniło 42 wokalistów w 4 kategoriach wiekowych z całego Dolnego Śląska. Naszą szkołę reprezentowali: Lena Bartlewska i Kacper Szałęga z klasy II a i Alicja Rządzińska z klasy V a, zakwalifikowani do festiwalu po przesłuchaniu ich nagrań przez Radę Artystyczną festiwalu, w tej części festiwalu uczestniczyła też Aleksandra Cirka z klasy VIII  c . reprezentanci otrzymali wyróżnienia – gratulujemy!

na zdjęciu uczennica klasy 2 a Lena Bartlewska w piosence „Co powie Tata”.
IV Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?”
Na zdjęciu uczeń klasy 2 a Kacper Szałęga śpiewa piosenkę „Bo co może mały człowiek”.
IV Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?”
Na zdjęciu Alicja Rządzińska i jej interpretacja piosenki „Najtrudniejszy pierwszy krok".
IV Dolnośląski Festiwal Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?”
Na zdjęciu uczestnicy festiwalu w kategorii I i II.