Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Koncert filharmonii "Z wizytą w kubańskiej wiosce". Uczniowie zgromadzeni na sali gimnastycznej słuchają gorących rytmów muzyki kubańskiej.

W środę 1 lutego odbył się kolejny koncert filharmonii pt. “Z wizytą w kubańskiej wiosce”. Muzycy zabrali naszych najmłodszych uczniów w podróż do odległego i fascynującego świata kultury kubańskiej – do kraju, którego mieszkańcy są jednym z najbardziej roztańczonych i rozśpiewanych narodów świata. Podczas koncertu uczniowie mogli słuchać dźwięków różnych instrumentów, m.in. elektrycznego kontrabasu, saksofonu altowego. marakasów, clavesów.

Filmik z nagraniem fragmentów koncertu filharmonii dostępny w poniższym linku:

https://drive.google.com/file/d/19o9jvheg7kAlD4uz25kpXzNzGYqX4lmh/view?usp=sharing

Uczniowie podczas  koncertu filharmonii pt. "Z wizytą kubańskiej wiosce". Na zdjęciu uczniowie siedzą na ławkach, ubrali w galowy strój i słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii “Z wizytą w kubańskiej wiosce”
Koncert filharmonii pt. "Z wizytą w kubańskiej wiosce". Na zdjęciu trzech muzyków: z lewej trony siedzi muzyk, trzyma na kolanach gitarę i mówi do mikrofonu, w środku muzyk trzyma saksofon, po prawej stronie muzyk trzyma kontrabas elektryczny.
Koncert filharmonii “Z wizytą w kubańskiej wiosce”
Uczniowie podczas  koncertu filharmonii pt. "Z wizyta w  kubańskiej wiosce". Na zdjęciu uczniowie siedzą na ławkach, ubrali w galowy strój i słuchają koncertu filharmonii.
Koncert filharmonii “Z wizytą w kubańskiej wiosce”