,,MISTRZ GENETYKI”

1 lutego 2023r. odbył się I etap szkolnego konkursu dla klas 8 ,,Mistrz genetyki” Z łamigłówkami genetycznymi zmagało się 14 uczniów. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów na temat wykorzystania genetyki w różnych dziedzinach życia człowieka oraz wspieranie uczniów zdolnych, wykazujących wyjątkowe zainteresowanie naukami biologicznymi – uczniów z pasją.

Do II etapu, który odbył się 8 lutego, zakwalifikowało się 7 uczniów, którzy zdobyli w I etapie min 70% punktów.

Mistrzami genetyki zostali:

I miejsce – Aleksandra Cirka kl. 8B

II miejsce – Nadia Rafałowicz  kl. 8B

III miejsce – Rafał Kowalski kl. 8C

Wyróżnienie: Michał Golonko kl. 8

Organizator konkursu: Aneta Rąpała

Na zdjęciu czworo uśmiechniętych uczniów - 2 dziewczynki i dwóch chłopców - laureaci konkursu ,,Mistrz |Genetyki", w rękach trzymają dyplomy oraz nagrody.
 Szkolny biologiczny konkurs dla klas 8 ,,Mistrz Genetyki”
 Na zdjęciu laureaci oraz inni uczniowie, którzy brali udział w II etapie konkursu ,,Mistrz Genetyki".
 Szkolny biologiczny konkurs dla klas 8 ,,Mistrz Genetyki”
 Na zdjęciu uczniowie - laureaci konkursu ,,Mistrz Genetyki" wraz z organizatorem konkursu - nauczycielka chemii i biologii.