Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Akcja charytatywna "Pozytywnie zakręceni"- zbiórka nakrętek

ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK

Kolejny rok uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji charytatywnej zbiórki plastikowych nakrętek. Zwyczajem, uczniów klas IV- VIII naszej szkoły jest zbiórka nakrętek i wrzucanie ich do pojemnika w kształcie serca, ustawionego w Gaworzycach.

W tym roku zbieramy nakrętki dla Adasia – ucznia klasy III naszej szkoły, który ze względów zdrowotnych potrzebuje pomocy. W związku z tym, zmieniliśmy formę zbiórki. Uczniowie wraz z rodzicami przynoszą nakrętki do szkoły, skąd trafiają bezpośrednio do domu Adasia.

Wszystkim biorącym udział w akcji dziękujemy i prosimy o dalszą kontynuację zbiórki nakrętek.

Koordynator akcji w kl. IV-VIII Aneta Rąpała

Na zdjęciu uczennice klasy 7a trzymające plansze z napisem ,,Pozytywnie zakręceni - zbieramy nakrętki, dla Adasia", przed nimi worki z zebranymi nakrętkami
Akcja charytatywna “Pozytywnie zakręceni”- zbiórka nakrętek
Na zdjęciu uczniowie klasy 7 i 8 trzymający worki z zebranymi nakrętkami.
Akcja charytatywna “Pozytywnie zakręceni”- zbiórka nakrętek