Uczniowie biorą udział w spektaklu profilaktyczno-edukacyjnym.

W piątek 16 grudnia w naszej szkole odbyły się dwa spektakle wystawione przez GRUPĘ T z Torunia:

Dla klas 1 – 3 – “Bajki na jednej nodze”. Temat: Zdrowy styl życia, bezpieczeństwo
w kontaktach z nieznajomymi. W spektaklu poruszony został  problem zdrowego trybu życia. Mówiono w nim o codziennych niebezpieczeństwach. Spektakl przestrzegał, aby nie ufać nieznajomym, myć owoce i warzywa przed jedzeniem oraz uczył jak ważne jest dbanie o higienę.

Dla klas 4-8 – “Wielka ucieczka”. Temat: Problem uzależnień od dopalaczy, napojów energetycznych, nauka asertywności, zdrowy styl życia”. W trakcie spektaklu – „Giętki” uświadomił młodym widzom, jakie konsekwencje niesie za sobą sięganie po używki, wskazał w jaki sposób odmawiać i wzmacniać w sobie postawę asertywną, a także gdzie szukać wsparcia w przypadku przeżywania trudności.

Uczniowie klas 1-3 w oczekiwaniu na spektakl pt.: „Bajki na jednej nodze”.
Spektakl profilaktyczno – edukacyjny dla klas 1-3 “Bajki na jednej nodze” .
Uczniowie klas 7-8 w oczekiwaniu na spektakle pt.: „Wielka ucieczka”.
Spektakl profilaktyczno-edukacyjny dla klas 7-8 “Wielka ucieczka”.
Tomasz z klasy 1b w roli aktora i księcia dla królewny.
Spektakl profilaktyczno – edukacyjny dla klas 1-3 “Bajki na jednej nodze”

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/xEP9dHhmdw1gcSZy5