Zdjęcie prezentuje ucznia klasy 8a, który otrzymał I miejsce w konkursie szkolnym "Mistrz języka angielskiego".

Jak co roku w naszej szkole w pierwszym semestrze organizowany jest konkurs języka angielskiego dla uczniów klas starszych. W tym roku tematem przewodnim były angielskie idiomy. Uczestnicy toczyli walkę o tytuł „Mistrza  języka angielskiego”, którym w tym roku został uczeń klasy 8a Bartosz Paul. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 8c Anna Konon, a na trzecim znalazła się jej koleżanka z klasy Oliwia Wojtalik.

Gratulujemy!

Zdjęcie prezentuje ucznia klasy 8 a, który otrzymał I miejsce w konkursie z języka angielskiego i otrzymał tytuł Mistrz języka angielskiego" Obok ucznia stoi nauczycielka języka angielskiego. która była koordynatorka konkursu.
Konkurs z języka angielskiego “Mistrz języka angielskiego”.
Zdjęcie prezentuje panią Dyrektor wręczającą  dyplom uczniowi za I miejsce w konkursie "Mistrz języka angielskiego". W tle widać innych uczniów bijących brawo.
Konkurs z języka angielskiego “Mistrz języka angielskiego”.

Zdjęcie prezentuje panią Dyrektor wręczającą  dyplom uczennicy klasy 8 c  za II miejsce w konkursie "Mistrz języka angielskiego". W tle widać innych uczniów  bijących brawo.
Konkurs z języka angielskiego “Mistrz języka angielskiego”.
Zdjęcie prezentuje panią Dyrektor wręczającą dyplom uczennicy klasy 8 c za III miejsce w konkursie "Mistrz języka angielskiego". W tle widać innych uczniów bijących brawo.