Akcja Samorządu Uczniowskiego "Pieczemy pierniczki świąteczne".

Kiedy stacje radiowe włączają piosenkę „Last Christmas”, a w domach unosi się zapach pieczonych pierników, wówczas każdy już wie, że magia Świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami.

Tak też było w naszej szkole. 7 grudnia Samorząd Uczniowski wraz opiekunami, zgodnie z przedświąteczną tradycją, upiekł pyszne świąteczne pierniczki. Zapach korzennej przyprawy i pieczonych pierników unosił się w całej szkole. Pierniczki będzie można kupić podczas kiermaszu szkolnego.

Wszystkim zaangażowanym w  tę piękną i smaczną akcję  z całego serca dziękujemy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Na zdjęciu  dziewczynka  wykrawa foremką pierniczki. Na stole znajdują się już różne kształty pierników: serca, księżyce, choinki, gwiazdki i bałwanki.
Akcja Samorządu Uczniowskiego “Pieczemy pierniczki”.
Na zdjęciu widać szklaną miskę,  w której znajdują się upieczone pierniczki.
Akcja Samorządu Uczniowskiego “Pieczemy pierniczki”.
Na zdjęciu stoją trzy dziewczynki, wykrawają z ciasta pierniczki. Na stole leży blaszka do pieczenia,  na której znajdują się już wykrojone pierniczki w kształcie choinki, gwiazdki, serduszka.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/ci6fgwbpgC7wBp3ZA