Konkurs "Najpiękniejsza choinka" z ozdobami wykonanymi z materiałów recyklingowych.

W czwartek 8 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury uczniowie klas II a i III a przyozdabiali choinki. Ta wielka akcja ubierania choinek to wynik gminnego konkursu „Na Najpiękniejszą Choinkę”. Wcześniej należało przygotować samodzielnie ozdoby pozyskane z recyklingu. Komisja konkursowa w składzie Anna Socha – Kierownik GOPS oraz Paulina Cieślak Pracownik ZUK miały ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie wszystkie grupy zajęły pierwsze miejsce, a Komisja wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Na tym jednak nie koniec. Już następnego dnia wystrojone choinki powędrowały w prezencie do gminnych instytucji. i wszyscy odwiedzający mogą je podziwiać.

Na zdjęciu dzieci z klasy IIIa i ubrana przez nich w kolorowe ozdoby choinka.
Konkurs “Najpiękniejsza choinka”

Choinka stoi na środku sali. Ubrana jest w kolorowe ozdoby. Część z nich została wykonana z materiałów z recyklingu.
Konkurs “Najpiękniejsza choinka”.
Zdjęcie prezentuje choinkę ubrana w ozdoby  powstałe z materiałów recyklingowych.
Konkurs “Najpiękniejsza choinka”.

Uczniowie klasy II a z czapeczkami mikołajkowymi na głowie, siedzą i czekają na wyniki konkursu na " Najładniejszą choinkę".