Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy". Uczniowie słuchają koncertu filharmonii- melodie malowniczo położonego Tyrolu.

„Muzyczne opowieści- Tam, gdzie chodzą  fioletowe krowy” to tytuł już trzeciego koncertu filharmonii, który odbył się 6 grudnia w naszej szkole. Nasi uczniowie przywitali muzyków w pięknych mikołajkowych strojach. Podczas koncertu uczniowie mogli usłyszeć piosenki płynące z pięknych terenów Szwajcarii,  a dokładnie z malowniczo położnego w górach Tyrolu. Nasi uczniowie włączyli  się  również w koncert naśladując kukułkę i klaszcząc w rytm szwajcarskich melodii.

Fragmenty koncertu filharmonii dostępne w linku: https://drive.google.com/file/d/1SBzjKKr_-X55OL1-u4GN8JIdr-TKYmf9/view?usp=sharing

Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy". Na zdjęciu widać uczniów, którzy w mikołajkowych strojach siedzą na sali  i słuchają koncertu filharmonii.

\

Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy". Na zdjęciu widać uczniów, którzy w mikołajkowych strojach siedzą na sali  i słuchają koncertu filharmonii oraz trzech muzyków. Jeden z nich trzyma  gitarę basową , pani trzyma skrzypce a drugi pan powiada o Tyrolu.
Koncert filharmonii- “Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy”.
Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy". Na zdjęciu widać uczniów, którzy w mikołajkowych strojach siedzą na sali  i  słuchają koncertu filharmonii. Jeden z muzyków trzyma w ręce dzwonki, które noszą alpejskie krowy. Pozostali muzycy przygotowują się do gry na instrumentach.
Koncert filharmonii- “Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy”.
Koncert filharmonii "Muzyczne opowieści- tam gdzie chodzą fioletowe krowy". Na zdjęciu widać uczniów, którzy w mikołajkowych strojach siedzą na sali  i  słuchają koncertu filharmonii. Jeden z muzyków trzyma gitarę basową, pani trzyma skrzypce a drugi pan gra na flecie.