VI edycja Konkursu plastycznego ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem “Święty Mikołaj biskup – patron Głogowa”.

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczeń naszej  szkoły Adrian Ratajczak (klasa 2a) został laureatem VI edycji Konkursu plastycznego ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem “Święty Mikołaj biskup – patron Głogowa” w kategorii klas 1-3.

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy 1-3:

I miejsce – ADRIAN RATAJCZAK ze Szkoły Podstawowej w Gaworzycach

Uroczyste podsumowanie Konkursu  i wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia o godzinie 13.00 w sali Teatru Miejskiego w Głogowie. Podczas Finału będzie  można  obejrzeć wystawy nagrodzonych prac.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i  gratulujemy Laureatowi!

Na obrazku znajduje się praca plastyczna ucznia przedstawiająca św. Mikołaja. Praca wykonana przez ucznia klasy 2a na VI edycję konkursu plastycznego o ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem "Święty Mikołaj biskup - patron Głogowa"
VI edycja konkursu plastycznego ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem “Święty Mikołaj biskup – patron Głogowa”.
Na zdjęciu znajdują się prace uczniów przedstawiające św. Mikołaja. Prace wykonane przez uczniów różnych szkół na VI edycję konkursu plastycznego o ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem "Święty Mikołaj biskup - patron Głogowa"
Na zdjęciu laureaci konkursu plastycznego ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem "Święty Mikołaj biskup - patron Głogowa" stoją na scenie i odbierają nagrody za zajęte miejsca.
Na zdjęciu laureaci konkursu plastycznego ramach Dni ze Świętym Mikołajem pod hasłem "Święty Mikołaj biskup - patron Głogowa" stoją na scenie ze swoimi nagrodami i organizatorami konkursu.