Wybory do Samorzadziku Uczniowskiego- uczniowie klas 1-3 wybieraja swoich przedstawicieli do Samorzadziku Ucznioskiego.

Dnia 2 grudnia w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządziku Uczniowskiego, którego opiekunami są Pani Beata Rokaszewicz oraz Alicja Szczurek. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną przez kandydatów. W tym czasie mający poparcie uczniowie prezentowali swoje programy wyborcze. W głosowaniu wzięli udział wszyscy  uczniowie z klas I-III. Największym zaufaniem obdarzeni zostali:

Mia Kruczek z klasy 2B,

Karolina Wilczak  z klasy 3B,

Pola Kruczek z klasy 1A.

Nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.

Wybory do Samorzadziku Uczniowskiego: uczniowie po zapisaniu na kartce swojego przedstawiciela do Samorządziku Uczniowskiego wrzucają karteczki do koszyczka.
Wybory do Samorządziku Uczniowskiego.
Wybory do Samorzadziku Uczniowskiego: dwie uczennice  siedzą na korytarzu i zapisują na karteczce nazwisko kandydata jako swojego przedstawiciela do Samorządziku Uczniowskiego.
Wybory do Samorządziku Uczniowskiego.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/M498PX6pZWm4Fuj18