Warsztaty w zakresie kompetencji  językowych z języka angielskiego to zajęcia, na które uczestniczą uczniowie klasy 3b. Celem tych zajęć jest nie tylko utrwalanie zdobytej wiedzy, ale również poszerzanie słownictwa oraz stworzenie książki „ My English portfolio”. Uczniowie w tej krótkiej książeczce o sobie zawarli opisy z zakresu 6 tematów: Ja, moja rodzina, mój przyjaciel/ moja przyjaciółka, moje hobby, moja szkoła, moje zwierzę domowe. Do każdego z tych tematów uczniowie tworzyli krótki opis i dołączali rysunki lub zdjęcia. Efektem końcowym jest portfolio w języku angielskim.

Na zdjęciu stoi czterech chłopców i  pięć dziewczynek, w rękach trzymają książeczkę "My English Portfolio.
Warsztaty z języka angielskiego “I am, you are”.
Na zdjęciu znajdują się książeczki, które są efektem udziału uczniach w warsztatach z języka angielskiego "I am, ypu are".
Portfolio uczniów “My Englisch portfolio”.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/18yzteZ3cpwJwNN28