Obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji.

16 listopada członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pro Omnis” przeprowadzili akcję malowania wspólnego obrazu z zamkniętymi oczami. Powstało małe dzieło sztuki współczesnej, które zawiśnie obok prac z ubiegłych lat.  co roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów jak i nauczycieli.

Czworo uczniów. Z lewej uczennica trzyma płótno do malowania. Z prawej nauczycielka z zasłoniętymi oczami maluje pędzelkiem. Obok swoją dwaj uczniowie.
Międzynarodowy Dzień Tolerancji 2022.
Na zdjęciu napis Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Pod nim  duży, bardzo kolorowy obraz namalowany wspólnie przez uczniów i nauczycieli.
Międzynarodowy Dzień Tolerancji 2022.
Uczniowie stoją w kolejce do malowania obrazu. Z prawej strony uczennica z pędzelkiem maluje, za nią stoją pozostali oczekujący.
Międzynarodowy Dzień Tolerancji 2022.
 Jedna z klas. Nauczycielka stoi z zasłoniętymi oczami i maluje obraz. Z lewej strony stoją uczniowie, którzy trzymają płótno do malowania.