Dwie uczennice klas ósmych stoją z policjantem. Z lewej strony stoi Ania następnie Pan Policjant i Nadia. Cała trójka ma uniesiony kciuk na znak dobrze wykonanej pracy.

UWAGA! Znamy już zwycięzców konkursu „BEZ HEJTU”!

Organizatorem konkursu była Policja w Polkowicach. Celem konkursu było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez promowanie tolerancji oraz zaangażowanie lokalnej społeczności w walkę z mową nienawiści, hejtu, wrogości do osób innej narodowości, wyznania itp., walka z rasizmem. Konkurs skierowany był do uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej w Gaworzycach. Zadanie konkursowe polegało na interpretacji tematu ”Bez Hejtu” – należało zobrazować pomysł, sytuację lub scenę jak reagować, zwalczać takie zachowanie. Udział wzięły dwie nasze uczennice Nadia Rafałowicz klasa 8b oraz Anna Konon klasa 8c. Pierwsze miejsce zajęła Nadia Rafałowicz.

Konkurs “Bez hejtu”.
Pan policjant wskazuje prace dziewczyn i omawia ich ciekawe wykonanie.
Konkurs “Bez hejtu”.

Na zdjęciu są Nadia Rafałowicz oraz Anna Konon ze swoimi pracami oraz nagrodami i dyplomami.