Akcja "Sprzątanie Świata 2022"- zbiorka używanych telefonów.

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2022 Szkoła Podstawowa w Gaworzycach po raz drugi przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY organizowanej przez firmę Ekophone.

Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia!

Akcja zbiórki telefonów trwała do 12 listopada i Polegała na zebraniu przez uczniów naszej szkoły starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do Afryki i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Udało się zebrać 5 kg telefonów.

Wszystkim uczniom aktywnie biorącym udział w akcji dziękujemy za ekologiczną postawę.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO!

Szkolny koordynator akcji: Aneta Rąpała

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE– OGÓLNOPOLSKA AKCJA EKOLOGICZNA.