Delegacja pocztu sztandarowego szkoły podczas uroczystej mszy św.

Uroczystości z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości kontynuowane były w dniu rocznicy.

11 listopada w kościele parafialnym w Gaworzycach odbyła się uroczysta Msza dziękczynna za

Ojczyznę, podczas której zaprezentował się poczet sztandarowy z naszej szkoły. Przedstawiciele

uczniów godnie reprezentowali społeczność szkolną.

Delegacja pocztu sztandarowego szkoły podczas uroczystej mszy św. Poczet sztandarowy w składzie dwie dziewczynki i chłopiec stoją w kościele, chłopiec trzyma sztandar szkoły.
Delegacja pocztu sztandarowego szkoły podczas uroczystej mszy św.
Uczniowie reprezentujący szkole w poczcie sztandarowych stoją przed kościołem w Gaworzycach.
Delegacja pocztu sztandarowego szkoły podczas uroczystej mszy św.

Uczniowie z pocztu sztandarowego szkoły wychodzą z kościoła.