Dzień Postaci z Bajek w klasach I-III. Uczniowie klas I-III przebrani za ulubionych bohaterów swoich bajek.

Dnia 4 listopada nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Na szkolnych korytarzach, zajęciach lekcyjnych i świetlicy można było spotkać bohaterów  różnych bajek, m.in. księżniczki, Czerwone Kapturki, czarownice, czarodziei, Spidermenów. W tym dniu uczniowie klas I-III obchodzili Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie przyszli do  szkoły ubrani w stroje  ich ulubionych postaci bajek. To święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają, bawią i uczą.

Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 2b przebrani  m.in. za księżniczki, Spidermenów, żółwia Ninja, czarodziei, pieska, kotka.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 2b.

Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 3a- uczniowie przebrani za: Pipi Langstrumpf, kotka, jednorożca, czarodziejkę.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 3a.

Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 2a przebrani m.in. za Batmana, księżniczkę, czarownicę,  Pikachu,
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 2a.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 1 b  przebrani m.in. za Batmana, księżniczkę, czarownicę, Czerwonego Kapturka, jednorożca.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 1b.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 1 a przebrani m.in. za Spidermana, księżniczkę, czarownicę, pirata.
Dzień Postaci z Bajek- uczniowie klasy 1 a.